UWAGA CZŁONKOWIE RUCHU „ISKRA Z POLSKI”!

Dzięki dużemu zaangażowaniu ludzi, pracy niektórych po 18 godzin na dobę, udało nam się w krótkim czasie osiągnąć bardzo dużo. Jednak, jak wiecie, nie wszystko można zrobić bez pieniędzy…

 

Nieobjęte wolnotariatem rzeczy powstały dzięki wsparciu – ofiarności – wielu ludzi, za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Jeśli chcecie, żeby nasz ruch „ISKRA Z POLSKI” rozwijał się tak jak obecnie, a informacje podawane były niezwłocznie – żeby można było wszystko skoordynować, wspólnie działać, „budować” „arki” – niestety potrzebujemy rzeczy przyziemnej: wsparcia finansowego. Żyjemy skromnie, a nasze wydawnictwo nie powstało w celach zarobkowych – ma ono tylko służyć naszemu Ruchowi. By on sięgał za granicę, czego oczekuje Pan Jezus, musimy wynająć tłumaczy, co jest dość kosztowne.

 

Szatan, jak widać, zauważył że się jednoczymy i chce uderzyć. Jego sługi mają mamonę, media i inne narzędzia. My mamy Wiarę, Matkę Bożą i misję, ale bez środków – zwłaszcza w tak krótkim czasie, jaki pozostał – trudno nam będzie działać na wielką skalę! Ponieważ nie jesteśmy fundacją i nie możemy zbierać pieniędzy, postanowiliśmy wykorzystać przy sprzedaży naszych publikacji kartki o różnej wartości z potwierdzeniem złożonej przez Was ofiary, a zarazem z podziękowaniem za nią. Otrzymane od Was pieniądze przeznaczymy na rozwój ISKRY oraz wydawnictwa, które jej służy, a więc na:

 

1. Dodruki i obsługę wydawnictwa

2. Tłumaczenie na obce języki

3. Utrzymanie serwerów i obsługę stron internetowych

4. Filmy związane z „Iskrą”

5. Koszty bieżące i inne cele.

 

Mamy nadzieję, że po tym wyjaśnieniu nie będziecie nas podejrzewać o chęć dorobienia się (przy pomocy kartek). Ta chęć jest zresztą całkowicie obca ludziom żyjącym ideą zbliżającej się Paruzji, do których i my należymy, spodziewając się szczegółowego sądu Chrystusa. Niech On sam wynagrodzi Was za wszelkie dobro, i na tym świecie, i w Niebie.

 

ks. Adam i Tomasz ze współpracownikami, 14 czerwca 2019.

UWAGA CZŁONKOWIE RUCHU „ISKRA Z POLSKI”!

15 czerwca 2019

SKLEP

SKLEP

WROĆ DO Aktualności

Wydawnictwo Iskra z Polski

Copyright © 2019 Ks. Adam Skwarczyński & Wydawnictwo Iskra z Polski All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Zaprzyjaźnione strony:

www.paruzja-iskraz.pl